Liposuction Nedir? Bilgiler

Vücut içerisindeki fazla yağların vücuda verilen sıvı ile geri çekilmesine ya da emilerek dışarıya atılmasına Liposuction denmektedir. Vaser Liposuction bölgesel yağların vücuttan emilerek atılmasını sağlayan son teknolojik bir yöntemdir.

Yağlar ve Genetik

Vücudumuz fazla kilo almaya başladığında bu fazla kilolar genetik faktörlerden de etkilenerek bölgesel olarak birikmeye başlar. Ülkemizde bayanların en fazla kilo aldıkları bölgeler kalça bölgesi ve göbek bölgesidir. Bu bölgelerdeki fazla yağları vermek o kadar da kolay olmamaktadır. Yapılan diyet ve sporlar ile bölgesel yağlardan kurtulmak mümkün olmamaktadır.

Liposuction Hakkında Fiyat Bilgisi

Liposuction fiyatları oldukça uygundur. Kolay uygulanıp çabuk sonuca ulaşmak için tercih edilen bölgesel yağlardan kurtulma yöntemi Liposuction ülkemizde çok tercih edilmektedir. Özellikle inatçı olan bölgesel yağlar ne yazık ki egzersizlere doğru yanıt vermemektedir. Bunun için tercih edilen Vaser Liposuction yöntemi çok kısa bir sürede hatta tek seansta biriken inatçı fazla yağların eritilerek dışarıya atılmasını sağlamaktadır.

Liposuctionda Bıçak Kullanılırmı?

Bıçak altına yatmadan vücut içerisine verilen özel bir sıvıyla yağlar eritilmekte ve tekrar geri çekilmektedir.

Liposuctiondan ve Yaş İlerlemesi

Özellikle ilerleyen yaşlarda hareket kısıtlılığı ve genetik etkilerden dolayı belli bölgelerde yağlanmalar olmaktadır. Yağ aldırma yöntemi olarak çığır açan Vaser Liposuction yağların emilerek vücuttan atılmasını sağlayan devrim niteliğindedir. Hastaların geçmişlerinde yaşadıkları bir hastalık ya da psikolojik bir neden bölgesel olarak normal dışı kilo alımını hızlandırmaktadır. Bölgesel olarak alınan kilolar sanıldığı gibi çabuk verilmemekle birlikte biriken yağlar müdahale edilmediğinde inatçı hale dönüşmektedir.

Yağ Aldırma Süresi

Vaser Liposuction çok kısa sürede istenilen inceliğe ve güzelliğe ulaştıran bir yöntemdir. Ülkemizde kilo vermek isteyenlerin en hızlı yanıt aldığı bu yöntemle hasta istediği hayatı yaşayabilmektedir. Hiçbir yan tesiri olmayan bu yöntemle fazla yağlardan kurtulmak artık çok kolay bir hale dönüşmüştür.

Lazer Liposuction <— hakkında bilgi için hemen sayfamızı ziyaret ediniz.