Sizin İçin Doğru Uygulama Hangisi

Vücudunuzun neye ihtiyacı olduğunu gerçekten biliyor musunuz?

Estetik operasyonların yaygınlaşması, her geçen gün yeni bir ameliyatsız estetik uygulamanın çıkması, kliniklerde aynı uygulamaların farklı isimlerle anılması derken estetik uygulamalar yaptırmayı düşünen pek çok kişi bugün hangi uygulamaya ihtiyacı olduğunu tam olarak bulamamakta dahası kendisi için uygun olan uygulamayı bilmediği için kliniklerden bilgi almak istersen hangi uygulamaya dair bilgileri soracağını dahi bilememektedir.

Yüz ve vücut, ameliyatlı ve ameliyatsız olarak ayrılan estetik uygulamalarda dolgu ve uygulamaları başta olmak üzere, karın germe ve liposuction, yüz germe ve cilt gençleştirme gibi birçok uygulama birbirine karıştırılmaktadır.

 

Peki sizin için doğru uygulamayı nasıl bulacaksınız?

İlk olarak gerek yüzünüzde gerekse vücudunuzda kendinizde memnun olmadığınız bölgeleri tam olarak belirleyip bu bölgelerdeki neyi değiştirmek istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Akabinde, istediğiniz değişikliğin nasıl olması gerektiğine karar vermelisiniz.

Örneğin memenizi küçük buluyorsanız bunun çözümü meme büyütme ameliyatıdır ancak memenizi küçük bulmanızın yanı sıra daha dik konumda olmasını istiyorsanız bunun çözümü protez kullanılarak yapılan meme dikleştirme ameliyatıdır.

Görünümünden memnun olmadığınız bölgeyi ve arzuladığınız yeni görünümü tam olarak tanımladıktan sonra sıra yaşam temponuza ne kadar ara verebileceğinizi düşünmektir. Bunun nedeni vücutta ve yüzde karşılaşılan bazı deformasyonların hem ameliyatlı hem de ameliyatsız olarak düzeltilebilmesidir.

Günlük rutininizde de yaratabileceğiniz boşlukları düşündükten sonra geriye kalan tek şey güvendiğiniz, alanında uzman bir plastik cerrahtan randevu almak ve akabinde muayeneye gelmektir.

Hangi uygulama veya karşılaşılan hangi deformasyon olursa olsun gerek yapılacak işlem gerekse işlemde kullanılacak detayların son hali daima muayene esnasında yapılacak planlama ile belirlenmektedir.

Uygulamalarla ilgili detaylı bilgi ve randevu için ekibe her zaman ulaşabilir; merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.